• Ви знаходитесь тут:

• Відділ комплектування і обробки літератури
/Files/images/vddl_komplektuvannya__obrobki_l-ri/Обробка.JPG Запрошуємо меценатів та усіх бажаючих поповнити книгами бібліотеки нашого району

Театр починається з гардеробу - бібліотека з відділу обробки і комплектування літератури. Чудовий і незвіданий край нової книжки - це як новонароджене дитя, яке пригорнула мати - бібліотека. І книга , як дитина, відчуває що попала в дбайливі руки, які її прихистять , допоможуть бути корисними суспільству, донести їхню суть тому, хто їх любить , чекає. Від спеціаліста - бібліотекаря дуже багато залежить куди , в які руки попаде книга, чи правильно буде класифікована книжка і від цього залежить її шлях до читача. .

Всю свою любов до книжки і до своєї роботи прикладаємо ми - спеціалісти відділу обробки і комплектування літератури,щоб книжка надійшла в фонди бібліотеки .Від успішної роботи наших працівників залежить чи зможемо ми сформувати фонди відповідно до запитів читачів, чи правильно ми відобразимо її в відповідних розділах каталогів.

Тому ми стараємося щоб наші користувачі мали задоволення від роботи з нашими каталогами, а фонд бібліотеки повністю відповідав сучасним вимогам .

Ідучи в ногу з часом ми почали впроваджувати в бібліотеці електронні каталоги.

Сьогодні всю літературу, що надійшла в фонд центральної бібліотеки ми заносимо в електронні каталоги і найближчим часом вони будуть доступні нашим користувачам.

/Files/images/vddl_komplektuvannya__obrobki_l-ri/gfds.JPG

Нові надходження дитячої літератури