Знати, вивчати, оберігати

2014-06-13

Знати, вивчати, оберігати – таким девізом керується у своїй роботі Іванівська бібліотека-філія. Ця бібліотека працює з читача у напрямі збереження народних традицій. Також при бібліотеці діє гурток «Умілі руки», де діти виготовляють власними руками як народні обереги, так і більш сучасні вироби.

На базі Іванівської бібліотеки продовжує роботу школа професійної майстерності «Живуть традиції – живе народ». Чергове заняття відбулося 11 червня, на якому були присутні працівники восьми бібліотек-філій. Про роботу бібліотеки розповіла завідуюча Вербовецька Надія Ярославівна, учасники переглянули слайдову презентацію «Люблю я свій народ – шаную його звичаї», а також відео про акцію «Читаємо Кобзаря разом». Найцікавішим моментом «школи» був майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, який проводила керівник гуртка «Умілі руки» Маркович Віра Степанівна. Кожна учасниця школи виготовила свою, оригінальну ляльку-мотанку і збагачені новими знаннями та ідеями будуть передавати їх своїм читачам.

/Files/01.JPG/Files/02.JPG/Files/03.JPG/Files/04.JPG