Школа молодого бібліотекаря

2013-05-29

29 Травня відбулося заняття школи молодого бібліотекаря на тему: «Нормативно – законодавча база бібліотек». Мета школи - підвищити бібліотечну майстерність молодих бібліотекарів. На занятті були присутніми 12 молодих бібліотекарів бібліотек – філій. Заняття проходило досить цікаво. З вступним словом виступили директор ЦБС Крючиніна Л. Є. та зав. методичним відділом Писарчук М. І. А далі відбувалося у формі різноманітних практичних занять, зокрема, інтернет - пошуку та обговорення законодавства що стосується бібліотечної справи. Наприкінці заняття проведено турнір «Запитання й відповіді», бібліотекарі гарно попрацювали в ході заняття. І отримали добру наснагу для подальшої роботи.

/Files/DSCN3481.JPG/Files/DSCN3476.JPG/Files/DSCN3482.JPG/Files/DSCN3490.JPG/Files/DSCN3506.JPG