НАВЧАННЯ БІБЛІОТЕКАРІВ

2013-04-02

Другого квітня в центральній бібліотеці працівники відділу комплектування спільно з методистами провели семінар на тему «Маркетинговий підхід до формування фондів публічних бібліотек».

Зав. Відділом комплектування надала консультацію про бібліотечний маркетинг з точки зору формування фондів публічних бібліотек , показала динаміку надходження творів друку на протязі 20 років.

В ході заняття сільські бібліотекарі обмінювались досвідом роботи : прорекламували літературу на допомогу шкільній програмі різних відділів книжкового фонду, зробили огляд нових надходжень до бібліотеки .

Під час практичних занять було розроблено звернення до користувачів з метою поповнення книжкового фонду «Подаруй бібліотеці книгу» у формі плакату та для розміщення у районній газеті. Кожен учасник занять розробив 2-3 форми звернень.

Цікавим було заняття на знання бібліотекарями творів, які удостоєні Шевченківської премії.

При підведенні підсумків семінарського заняття проаналізували домашнє завдання (це було анкетування читачів) та намітили подальші плани поповнення книжкових фондів.