Шевченківські дні

2015-03-01

/Files/шевченко.jpeg

Поступово Ми наближаємося до 9-ого березня. А як відомо, цього дня народився великий геній України, письменник, поет, художник Тарас Шевченко.

В перших числах березня в нашій бібліотеці було проведено Шевченківські дні. До відзначення 201-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка було проведено такі заходи:

/Files/виставка.JPG- виставка творів поета та книг, присвячених його життєвій долі та творчості «Провісник долі України - на абонементі;

/Files/виставка 1.JPG- виставка творів поета та книг, присвячених його життєвій долі та творчості "Уклін тобі Кобзарю» – читальний зал

- 5 березня проведено в територіальному центрі соціального обслуговування біографічний калейдоскоп «Нехай звучать Шевченкові слова У нах – історія народу» . Працівники бібліотеки розповіли слухачам цікаві маловідомі факти життя Шевченка.