• Ви знаходитесь тут:

• Бібліоновини

Комп’ютерні навчання групи бібліотекарів сільських бібліотек

2014-11-28

Підведено підсумки комп’ютерного навчання групи бібліотекарів сільських бібліотек - філій (12 чоловік). Координатором навчання була бібліотекар – консультант Інтернет центру Теребовлянської центральної бібліотеки Базиляк Марія Олегівна, при підтримці методичного відділу.

Навчання відбувалось в два етапи та тривало з березня по листопад.

На першому етапі бібліотекарі оволоділи базовим рівнем користувача ПК, а на другому етапі відбувалось знайомство з мережею Інтернет та вивчили технології роботи в мережі.

За весь період бібліотекарі освоїли основи функціонування ПЕОМ, навички роботи з операційною системою Windows 2003, текстовим редактором WORD, вивчили програмні засоби для роботи в INTERNET.

Під час занять виникало безліч труднощів, але всі вони успішно подолані. Підтвердженням цього є вручені сертифікати.