/Files/images/brezden_dmitro/брездень.jpg Брездень Дмитро Михайлович - різьбяр. Народився май­стер по дереву в селі Залав'є Теребовлянського р-ну 1975 року. В 1990-95 навчався в Косівському коледжі прикладного та декоратив­ного мистецтвава ім. В. Касіяна по спеціальнос­ті «декоративно-прикладне мистецтво, художня обробка дерева». Мист. різець під його чут­ливими пальцями за покликом душі і серця вирізьбив понад 100 мистецьких шедеврів, у яких яскраво віддзеркалився його духовний світ. Цей талант Дмитрові передався від праді­да Миколи. Дерев'яні вироби митця про­сто диво. Наче живі постають, перед нами у дереворитах Князь Василько, Іван Франко, Соломія Крушельницька, біблійні герої. Ви­ставки його робіт з успіхом експонуються у музеях Теребовлі, Тернополя, Києва.

Нагороджений дипломом Лауреата Всеукраїнського огляду народної творчості (1999) та званням «Народний май­стер різьби по дереву» Міністерствава культури і Мистецтва України (2005).

/Files/images/brezden_dmitro/1.JPG/Files/images/brezden_dmitro/4.JPG/Files/images/brezden_dmitro/2.JPG/Files/images/brezden_dmitro/5.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 334

Коментарi